High density DC s vysokorychlostní
infrastrukturou a maximální bezpečností

Supermoderní datový sál vyhrazený jen pro Vás

Každý náš datový sál tvoří samostatný bezpečnostní a provozní celek. Zabezpečení, chlazení, hašení i rozvody energií a dat jsou separátní pro každý sál. Sály nabízí veškerý komfort moderního datového centra s nejpřísnějšími nároky na vysokou úroveň fyzické bezpečnosti. Sál je připraven pro certifikaci NBÚ až do úrovně tajné.

Ideální GEO backup

Dojezdová doba odkudkoliv z Prahy, Jižních či Středních Čech do 1 hodiny, tedy ideální pro umístění geograficky nezávislých záložních systémů.

Certifikace NBU

Na designu našeho datového centra se podíleli odborníci NBÚ. Všechny technologie odpovídají bezpečnostním normám a sál lze certifikovat až na úroveň tajné. Všechny sály splňují zónové měření NBÚ.

High density

Díky unikátnímu technologickému konceptu můžeme nabídnout a garantovat až bezkonkurenčních 20 kW v jednom RACKu.

Fyzická bezpečnost Vašich serverů a dat

Původní budova vojenských kasáren, konzultace projektu s NBÚ, nejmodernější bezpečnostní technologie, striktní provozní procesy, to vše zajistí dokonalou bezpečnost vašich technologií a dat.

Dohled a monitoring

Nepřetržitý monitoring a fyzický dohled, neomezený přístup k vašim technologiím bez nutnosti asistence personálu DC. Maximální bezpečnost, minimální omezení díky automatizaci všech procesů.

Chcete vědět více?

Rádi Vám vše detailně vysvětlíme a navrhneme optimální řešení pro Vás přímo na míru.