Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Přijmout

6. 2. 2020

Váš e-shop by neměl být nepřizpůsobivý kolos

Minule jsme si poukázali na to, jak efektivně dokáže virtuální privátní cloud nakládat s výpočetním výkonem, který vy samozřejmě musíte zaplatit. Ale není to vždy jen o výkonu jako takovém, jde o to, jak se celý systém dokáže přizpůsobit vašim měnícím se potřebám. A i na to má VPC odpověď.

  1. Přizpůsobení komplexitě

To, co díky VPC dostáváte k ruce, je platforma s výpočetním výkonem. Nic víc vám cloud neposkytne, takže oproti hostingům se zdá, že vlastně nemáte nic připraveného. Jenže vtip je v tom, že hodně e-shopů nebude tak jednoduchých, aby jim stačili generické hostingové balíčky. A může jít už i jen o to, že je potřeba dynamicky přizpůsobovat celý systém rychle se měnícím požadavkům. A je jedno, jestli ze strany uživatele, zákazníka, vedení nebo IT oddělení. Rychlost hraje prim, protože “čas jsou peníze”.

U VPC záleží nastavení funkcionalit a rychlost, se kterou se kalkuluje, pouze na vás. Celá platforma je vytvořená tak, aby se přizpůsobila vám, ne, abyste se vy museli vejít do přednastavené šablony. Ano, VPC má v sobě přednastavené moduly, ale je to jen ulehčení pro vás, když se vám žádná šablona nezalíbí, vytvoříte si vlastní.

=> VÝHODA: Bez ohledu na komplexitu a strukturu vašeho e-shopu si můžete veškeré funkce přizpůsobit svým potřebám

Může se stát, že přesně víte, co chcete nasadit. Potom si jedete po vlastní ose. Kdykoliv však máte k ruce databázi přednastavených konfigurací serverů, kde stačí vybrat, kliknout a prostředí je na světě. A potom už si podle libosti nalejete aplikace a další moduly.

=> VÝHODA: Konfigurace systému od píky nebo s pomocí přednastavených šablon

Domluvit si konzultaci

A aby komplexita byla s naším VPC ještě komplexnější, tak přichází do hry automatizace. Ale o té zas až příště

Sdílet