Zasídlené společnosti 2016-10-14T13:42:32+00:00

Technologické centrum Písek s.r.o.

Technologické centrum Písek s.r.o. je zaměřeno především na oblast ICT. V rámci projektu je vybudováno jedno z nejmodernějších datových center v České republice, zaměřené především na poskytování moderních ICT služeb, High Density Hosting a Private Cloud Computing. Hlavním tématem TCP je především problematika stavby moderních datových center a Cloud Computingu. V tomto směru realizujeme řadu doprovodných projektů s akademickými i technologickými partnery.

Web: www.tcpisek.cz
Kontakt: info@tcpisek.cz

STYRAX, a.s.

STYRAX, a.s. je stabilní IT firmou, která zahájila svou činnost v polovině roku 2006. V současné době má vedle hlavního sídla v Praze ještě pobočky v Brně, Strakonicích, Písku a ve Vimperku. STYRAX, a.s. disponuje vysoce kvalifikovanými pracovníky v oblasti projektového řízení a vytváření rozsáhlých zákaznických informačních systémů. Společnost se doposud specializovala především na segment finančního trhu a zdravotnictví. Společnost STYRAX, a.s. disponuje vedle kapacitou projektových manažerů, architektů, designerů, analytiků, programátorů, testerů a dalších odborností, a je připravena poskytnout klientům komplexní služby v oblasti IT dle jejich požadavků. Při realizaci všech projektů je kladen velký důraz na proces testování a ověřování kvality. V roce 2009 založil STYRAX, a.s. dceřinou společnost STYRAX Consulting, a.s., která je zaměřena především na poskytování poradenství a konzultací zdravotním pojišťovnám, zdravotnickým zařízením, státní a veřejné správě.

Web: www.styrax.cz
Kontakt: info@styrax.cz

EDU-PRO Consulting, a.s.

Společnost EDU-PRO Consulting, a.s. se zaměřuje na dva hlavní směry: EDUcation a PROjects, tedy vzdělávací aktivity a projektové řízení. Naše činnost nekončí podáním projektové žádosti, aktivně se zapojujeme při realizaci projektů, kdy prostřednictvím našeho odborného týmu řešíme i obsahovou náplň projektů. Do současné chvíle to byly především projekty zaměřené na IT problematiku. Spolupracujeme převážně s podniky se zaměřením na problematiku datových úložišť a cloudových technologií, toto know-how propojujeme s počátečním vzděláváním a daří se nám tak teoretické poznatky obohatit o praktické zkušenosti.

Web: edupro.cz
Kontakt: v.chodlova@edupro.cz

FlexSys s.r.o.

Firma FlexSys s.r.o. se zabývá ochranou podnikových dat. Využívá k tomu prostředí nejmodernějšího datového centra v České republice. Zajistí Vám obnovu a zálohování dat, proaktivní dohled, backup sety. Dále business continuity, což je zajištění nepřetržitého fungování Vaší firmy, ať se stane cokoliv. Disaster recovery je obnova dat v případě jejich ztráty, tato obnova je velmi rychlá, takřka pomocí jednoho kliku. Bezpečné sdílení zase umožňuje sdílet určená data se spolupracovníky, s obchodními partnery, to vše i na mobilních zařízeních. Firma FlexSys Vám také vytvoří na přání fyzickou kopii Vašich dat. O svá data se již nemusíte nikdy obávat, firma Flexsys a technologie, které využívá, splňují standardy Národního bezpečnostního úřadu na úrovni tajné.

Web: www.dataflex.cz
Kontakt: r.polansky@flexsys.cz

TCP Services a.s.

Společnost TCP Services se zaměřuje především na oblast outsousingu ICT služeb a technologií. Jednou z hlavních náplní je provozování datového centra v budově Technologického centra Písek. TCP Services je držitelem ISO certifikací. 

Web: www.tcp-services.cz
Kontakt: info@tcp-services.cz

Finančníci s.r.o.

Společnost Finančníci s.r.o. se zabývá ekonomickými, vzdělávacími a finančními službami.

Web: www.financnici.com
Kontakt: +420 722 611 722; info@financnici.com

RG Investment a.s.

Cloud Empire s.r.o.

Montela s.r.o.

Green Cargo s.r.o.

ComSource s.r.o.

ELDEX s.r.o.

Pavel Janáček

FinACT s.r.o.

Společnost Fin ACT se zaměřuje především na služby v oblasti účetnictví. Konkrétně se jedná o účetní a daňové poradenství, vedení účetnictví, vedení daňové evidence, vedení mzdové evidence, komplexní marketingové služby (včetně prezentace firem na klíč). Dále provozuje také výstavní a propagační činnost nebo činnost publikační.

Kontakt:
irena.hejlova@finact.cz
jiri.reinis@finact.cz

RODENTICA CS spol s r.o.

Skupina Rodentica je specialistou v oblasti vývoje, výroby a prodeje rotačních nástrojů pro stomatologické ordinace a stomatologické laboratoře v České republice, Slovensku, Maďarsku a Polsku. Firma Rodentica je certifikována dle evropských norem 9001 a 13485.

Web: www.rodentica.eu
Kontakt: rodentica@rodentica.eu

tcp cloud a.s.

Specializujeme se na oblast Private Cloud Computingu pro podniková IT oddělení, poskytovatele ICT služeb, datová centra nebo technologické integrátory. Klademe důraz především na bezpečnost, flexibilitu a otevřenost dodávaných technologií. Pro naše řešení je charakteristické využívání otevřených standardů umožňujících snadnou migraci a minimalizaci vendor lock-inu našich zákazníků. Díky využívání technologie OpenStack®, která má velký potenciál masivního rozvoje opensource komunitou, nabízíme příznivý poměr mezi cenou a výkonem. Naše datové centrum nabízí nekompromisní prostředí pro provoz moderních konvergovaných řešení.

Web: tcpcloud.eu
Kontakt: info@tcpcloud.eu

Czech Cloud Cluster s.r.o.

Czech Cloud Cluster se zaměřuje na problematiku datových center, cloud technologií a také na ICT služby. Úkolem CCC je zvyšování konkurenceschopnosti a ekonomického růstu podnikatelů z oboru datových center a ICT služeb a to prostřednictvím podpory jejich inovačních aktivit. Hlavními nástroji podpory je transformace poznatků vývoje a výzkumu do prostředí členů klastru, posilování vazeb na vědecko-výzkumné a vzdělávací instituce a systematické vzdělávání členů klastru.

Web: www.czechcloudcluster.cz
Kontakt: v.chodlova@tcpisek.cz

Broker Consulting a.s.

Jsme finančním konzultantem a přinášíme lidem peníze navíc. Jsme průvodcem na cestě k finanční nezávislosti klientů, spolupracovníků i našich rodin. Patříme mezi lídry trhu nezávislého finančního poradenství. Naši klienti získávají komplexní profesionální služby v oblasti finančního plánování, spoření, renty, financování bydlení a zabezpečení. Ryze českou společnost Broker Consulting, a.s. založili v roce 1998 lidé, kteří chtěli poskytovat nadstandardně kvalitní služby finančního plánování, na které se klienti mohou spolehnout.

Web: www.bcas.cz
Kontakt: pavel.dudak@bcas.cz

Jihočeská správa nemovitostí s.r.o.

V současné době Jihočeská správa nemovitostí s.r.o. spravuje stovky bytů a nebytových prostor. Má zkušenosti se správou všech typů nemovitostí (bytové domy, nebytové domy, smíšené domy, panelové domy, administrativní budovy), v různých typech vlastnictví. Firmu tvoří tým lidí, kteří se pohybují v oblasti správy nemovitostí několik let a za kterými stojí rovněž externí spolupracovníci a odborníci z oblasti práva, daňového poradenství, stavebnictví a dalších oborů.

Web: www.jsn-pisek.cz
Kontakt: l.turkova@jsn-pisek.cz

Centrum aplikovaného výzkumu a dalšího vzdělávání, o.p.s.

Centrum AVDV poskytuje obecně prospěšné služby. Mezi ně patří pořádání pracovních setkání odborníků, workshopů, organizování odborných kurzů, školení, konferencí a jiných vzdělávacích aktivit, včetně lektorské činnosti a realizace programů dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Je akreditovanou institucí MŠMT. Centrum AVDV vzniklo v roce 2012. V současné době je Centrum AVDV partnerem projektů financovaných z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a je příjemcem grantu podpořeného z Norska. Hlavní činnost Centra AVDV je podporována hospodářskou činností – provozem rekreačního a školícího střediska s možností pronájmu a ubytování ve Lštění. 

Aquaprint, s.r.o.

N. Okulovskaja

Global Rent s.r.o.

Regionální dotační centrum Enovation s.r.o.

Innovation centre of excellence s.r.o.

Medium Group, SE

RG Group, a.s.

Návrat Písek, s.r.o.