Setkání ředitelů píseckých škol

|Setkání ředitelů píseckých škol

Setkání ředitelů píseckých škol

Technologické centrum Písek (TCP) ve spolupráci se společností EDU-PRO Consulting uspořádalo dne 5. prosince 2014 předvánoční setkání ředitelů a zástupců středních škol v Písku. Tato akce odstartovala pravidelné pořádání aktivit „Snídaně v TCP“. TCP na setkání představilo své budoucí aktivity, na kterých by rádo spolupracovalo se středními školami. Výkonný ředitel TCP Radovan Polanský prezentoval koncept „Centra praktického vzdělávání“ jako otevřený prostor pro spolupráci mezi odborníky z praxe a žáky a studenty základních a středních škol.

Ředitelé a zástupci přítomných škol poté představili své aktivity, společná diskuze přispěla ke stanovení společných nosných témat při vzájemné spolupráci. Ředitel SPŠ a VOŠ Písek Ing. Jiří Uhlík potvrdil význam spolupráce škol a odborníků z praxe: „Studenti musí vidět vizi, kam dál směrovat. Cíle se jim v současné době vzdalují, spoluprací s odborníky z praxe budou mít možnost vidět, kde se mohou uplatnit“.

Akce typu „Snídaně v TCP“ bude Technologické centrum Písek ve spolupráci s EDU-PRO Consulting pořádat i nadále. Více informací o činnosti EDU-PRO najdete na webových stránkách http://edupro.cz

2014-12-16T10:18:39+00:00 16. prosince 2014|