Loading...
Pronájem prostor 2016-11-16T21:40:28+00:00

Jedinečná lokalita

Nebytové prostory si můžete pronajmout v blízkosti historického centra města Písek. V celém okresu Písek žije přes 70 000 obyvatel. V blízkosti areálu kasáren, který nabízí 80 000 m2 rozvojové plochy, se nachází Severní průmyslová zóna Písek. Město Písek samo leží na důležité křižovatce mezi Prahou, Českými Budějovicemi a Plzní. V dosahu jsou regionální centra, Strakonice, Milevsko, Tábor. Lokalita kanceláře je ideální i z pohledu možné spolupráce s partnery v Praze, Linci nebo Pasově.

Nebytové prostory v budově Vladislavova

Více než 7 000 m2 variabilních prostor pro zasídlení, vhodných například pro kanceláře, laboratoře, dílny pro lehkou výrobu nebo speciální prostory s vysokým zabezpečením. Budova sestává z jednoho podzemního a čtyř nadzemních pater, jejichž prostory jsme připraveni upravit dle přání zákazníka.

Nebytové prostory v budově Pražská

Moderní kanceláře v ulici Pražská připravené k zasídlení. Moderní administrativní budova je součástí rozrůstajícího se vědecko-technologického parku a nachází se v ulici Pražská. Disponuje dvěma patry o výměře 788 m2, 14 kancelářemi a dvěmi parkovištěmi, z nichž jedno je přímo pod budovou.