Loading...
IT technologie 2016-11-16T14:47:14+00:00

Nabízíme unikátní koncept

Efektivní konsolidace IT

Konsolidaci nabízíme nejen u firemních zákazníků, ale také pro partnery z akademické sféry, samosprávy a místní správy. Nabízíme komplexní prostředí pro konsolidaci rozsáhlých ICT infrastruktur s možností využití nejmodernějších cloud technologií v nejmodernějším datovém centru v České republice.

Datové centrum

Naše datové centrum (DC) je unikátní nejen v rámci České republiky ale i v evropském měřítku. Na projektu se podílelo téměř 40 odborníků z předních světových firem, jako např. IBM, APC, Schneider Electric, Stulz, Juniper Networks a další. DC zaujme především svou orientací na zajištění dokonalého prostředí a bezpečnosti pro provoz moderních ICT služeb.

Cloudové technologie

Pomůžeme vám vytvořit privátní cloud a změnit způsob poskytování IT služeb ve vaší organizaci. Cloudový tým Technologického centra Písek se specializuje na oblast privátních cloud řešení a expertních integrovaných systémů pro podniková IT oddělení, poskytovatele ICT služeb, datová centra, telekomunikační operátory nebo technologické integrátory.

ICT služby

Technologické centrum Písek vám nabízí řadu služeb v oblasti dohledu, servisu a outsourcingu. Naše dohledové centrum zajišťuje na základě dlouhodobých smluv nepřetržitý dohled a správu ICT systémů našich zákazníků. Jsme schopni důsledně hlídat určené aplikace a procesy, okamžitě detekovat vznikající problémy, včasně je odhalit a proaktivně řešit.