Hledáme nové členy našeho týmu !!!

Home|Hledáme nové členy našeho týmu !!!

Hledáme nové členy našeho týmu !!!

Technologické centrum Písek s.r.o. (dále jen TCP) je regionální technologické centrum, zaměřené na technologie datových center, cloud computing a IoT technologie. Snažíme se podporovat rozvoj moderních služeb a inovativních technologií s vysokou přidanou hodnotou. Máme proto zázemí moderní budovy a především unikátního datového centra a cloud technologií. Rozvíjíme ekosystém partnerů z řad významných technologických firem, českých i zahraničních univerzit, technologických center i start-up firem a progresivních jednotlivců. Podílíme se na řadě vývojových a výzkumných projektů, zaměřených především na rozvoj kompetencí v oblasti datových center, Cloud Computingu a IoT řešení.

Zázemí našeho technologického centra využívají tradiční zavedené společnosti i mladé inovativní firmy zaměřené na ICT. Na základě našich vlastních aktivit a produktového vývoje se nám v posledních letech podařilo vytvořit několik vlastních spin-off společností, díky kterým se TCP se na poli informačních technologií stalo přirozeným partnerem významných technologických firem. Především v oblasti datových center a privátních cloud platforem disponuje celosvětově žádaným know-how. V rámci regionu střední a východní Evropy jsme ojedinělým centrem, které reflektuje nejmodernější ICT technologie a staví na nich nové služby. Například otevřená cloudová platforma Mk20 je dnes mezinárodně využívána a společnost TCP cloud dnes patří mezi světovou špičku v této oblasti. Potvrdil to i nedávný prodej této spin-off společnosti americké společnosti Mirantis za jednu miliardu českých korun.  

V posledních dvou letech se naše pozornost zaměřuje na oblast rozvoje cloud a IoT technologií v prostředí měst. V oblasti Smart City je TCP jedním z hlavních hráčů nově vznikajícího trhu. Díky technologickým kompetencím a dlouholeté spolupráci s partnery v akademické i veřejné sféře se nám daří být hlavním kompetenčním centrem tohoto oboru. Stojíme za rozvojem projektu SmartCity Písek, který je prvním pilotním projektem svého druhu v České republice. Jsme iniciátorem a vůdčím členem projektu Smart Region Jižní Čechy, jehož cílem je replikovat úspěšné realizace v krajském měřítku a jsme zakládajícím členem Czech Smart City Clusteru, který je vedoucí platformou Smart City v České republice a který sdružuje přední společnosti jako například Schneider Electric, Česká Spořitelna (Erste Group), Atos, EoN, T-mobile a další.

Díky těmto aktivitám máme velmi dobrý přehled o tomto nově vznikajícím trhu, kontakt se zástupci státní správy a municipalit a možnosti podílet se na řadě zajímavých projektů u nás i v zahraničí. Při aplikaci cloud platforem, především v oblasti Smart City projektů jsme vstoupili na pole senzorických sítí a IoT technologií. Celkem rychle jsme vytvořili vlastní koncept, který vychází z otevřených technologií, využívá nejmodernějších vlastností cloudu a kontajnerové virtualizace a soustředí se na oblast sběru, přenosu a zpracování IoT dat. Díky těmto zkušenostem se v rámci TCP formuje nový tým, jehož cílem je rozvoj naší IoT platformy a podpora projektů realizovaných v rámci konceptů Smart City a Industry 4.0. V současnosti pracujeme na několika projektech, které budou rozvíjeny formou samostatných start-up týmů, pro které vychováváme a hledáme kompetentní, proaktivní a především zapálené kolegy, konkrétně na tyto pozice:

 

PDF

DevOps Administrátor

PDF

Projektový manažer

PDF

FrontEnd Programátor

PDF

Linux Administrátor

PDF

Microelectronic Engineer

PDF

IT Specialista – síťař

PDF

Junior Webdeveloper

Baví Tě technologie a jsi v nich dobrý? Máš chuť podílet se na vývoji úspěšných produktů? Pokud ano, nabízíme Ti různé typy spolupráce (pracovní smlouva, dohoda apod.) a další zajímavé výhody. Kontaktuj nás na adrese l.kucera@tcpisek.cz a pošli své CV !!!

2016-10-19T15:20:09+00:00 12. října 2016|