Centrum praktického vyučování v TCP

|Centrum praktického vyučování v TCP

Centrum praktického vyučování v TCP

V rámci projektu Odborná praxe při vzdělávání v Jihočeském kraji bylo v budově Technologického centra Písek vybudováno Centrum praktického vzdělávání, které využívá i naše společnost. Centrum slouží k praktické výuce, která probíhá v úzké spolupráci s odborníky.

Odborníci mohou poskytnout především praktické zkušenosti z oborů Informačních technologií, obchodu a mnoho dalších odvětví. CPV je uzpůsobeno potřebám praktického vyučování a umožňuje využít inovativních forem spolupráce (například videokonferenční propojení s učebnami informatiky se školami v Písku, využití dotykových kiosků nebo praktickou výuku v komunitním prostředí).

Centrum praktického vzdělávání je vybaveno moderní interaktivní tabulí, videoprojekcí, ozvučením, nástěnnou televizí LCD a centrálním ovládacím panelem. Prostory jsou navíc vybaveny třemi dotykovými kiosky pro praktická cvičení a skupinovou práci. K dispozici je i 10 tabletů, které jsou využívány pro praktická cvičení a např. k prezentaci rozdílů mezi desktopovým a mobilním přístupem k užívání aplikací.

008

2016-10-14T13:42:54+00:00 22. ledna 2015|